+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Уважаемые посетители, добро пожаловать на наш обновленный сайт!!!

 

  • Санитайзер для рук 5л

Санитайзер для рук 5л

  • Код Товара: 01022021
  • Наличие: В наличии

390.56грн.

- +


HAND SANITIZER


Рідкий засіб для очищення рук з антисептичною дією


ТУ У 20.4-33781739-007:2019
Гігієнічний висновок No 12.2-18-1/24831 від 14.11.2019 р .Властивості:. Підходить для частого


використання для проміжної та фінальної антимікробної обробки шкіри рук та поверхонь. Забезпечує антисептичну дію, знищує мікроби. Завдяки потужному бактерицидному комплексу (комбінації спиртів, посилені дією інших антисептичних компонентів, таких як четвертинні амонієві сполуки) засіб миттєво припиняє життєдіяльність мікроорганізмів, має бактерицидні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій.


Опис засобу: Рідкий засіб представляє собою готову до застосування, однорідну безбарвну рідину з приємним запахом, що має чудові антисептичні властивості. Основу формули засобу складає комбінація ізопропілового та етилового спиртів, посилена дією бактерициду - бензалконіум хлориду. Завдяки потужній формулі з 70% спирту та допоміжних компонентів, що забезпечують посилення та пролонгацію антимікробної дії, засіб


має бактерицидну, фунгіцидну, а також віруліцидну дію. Містить гліцерин, що дбайливо доглядає за шкірою рук і поліпшує її стан, захищає від почервоніння та лущення. Збалансований рівень рН (7,0-9,0 од.) запобігає подразненню та пошкодженню шкіри.


Призначення: для антисептичної та антимікробної обробки рук та поверхонь в умовах підвищених вимог до санітарно-гігієнічного режиму, а також для попередження захворювань, що передаються контактним шляхом. Засіб використовують за потребою та без обмежень.


Склад: спирт етиловий денатурований, вода, ізопропіловий спирт, гліцерин, бензалконію хлорид, ароматична композиція, цитрал, цитронеллол, лімонен, гераніол, ліналлол.


Спосіб використання: У якості антимікробної обробки рук: нанести на шкіру рук, розподілити по поверхні та між пальцями, без необхідності змивання. Для антимікробної обробки поверхонь: нанести засіб на поверхню, або насичити засобом серветку або ганчірку та протерти поверхню. Не потребує змивання.


Застережні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Не рекомендовано застосовувати особами, які мають підвищену чутливість до компонентів засобу. Антисептична обробка шкіри рук та обробка малих поверхонь не потребує застосування користувачем засобів індивідуального захисту, може проводитись в присутності сторонніх осіб, безпосередньо не причетних до проведення робіт. При обробці великої площі поверхонь методом протирання серветками або ганчірками, насиченими засобом, рекомендується використовувати захисні рукавички.


Безпека застосування, зберігання: зберігати за температури від +5 до +25°С Уникати попадання засобу в очі. У разі попадання промити їх великою кількістю води. Зберігати окремо від харчових продуктів, подалі від опалювальних приладів, гарячих поверхонь та інших джерел займання, а також в місцях, недоступних для дітей.


Термін придатності 30 місяців


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha
Бджилка
Работает на ocStore
Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2021
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money