+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Пропозиція реєстрації на нашому сайті.

Шановні відвідувачі, тимчасово продаж товару обмеженно, с початку оплати зв'яжіться за тел 0944903905 !!!  !!!

                      Вашій увазі пропонується реєстрація аккаунта для нових клієнтів на нашому сайті.

Ми вдячні вам за надану довіру до нас!

Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину представника НОВАХІМ
 
Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин представника НОВА-ХІМ забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення і в розсилці інформації про новинки та акції компанії.
 
Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.
 
Зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижки і бонуси.
 
У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти neon@novahim.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!
 
Співробітники інтернет магазину НОВА-ХІМ не просять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
 
Загальні положення:
 
Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю компанії АНТАРЕС ВЕСТЕРН ГЕЙТ. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
На сайті інтернет магазину представника НОВА-ХІМ є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти і ресурси. Представник НОВА-ХІМ не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
 

Особисті відомості та безпека:
 
Інтернет-магазин представника продукції НОВА-ХІМ гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
У певних обставинах інтернет-магазин продукції НОВА-ХІМ може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».
Інтернет-магазин представника продукції НОВА-ХІМ залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акціях компанії, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про інтернет-магазині представника продукції НОВА-ХІМ і його партнерів.
Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
 

Безпека
 
Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту Політика Безпеки.
 
При повному або частковому використанні матеріалів з сайту можливе лише з письмової згоди редакції інтернет-магазину представника продукції НОВА-ХІМ.
Розробка та реклма інтернет магазинів на Opencart Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money