+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Пропозиція реєстрації на нашому сайті.

Шановні відвідувачі, тимчасово продаж товару обмеженно, с початку оплати зв'яжіться за тел 0944903905 !!!  !!!

                      Вашій увазі пропонується реєстрація аккаунта для нових клієнтів на нашому сайті.

Ми вдячні вам за надану довіру до нас!

Інсектициди

Знищення комах (дезінсекція) - в комплексі профілактичних заходів, спрямованих на зниження і ліквідацію інфекційних і паразитарних захворювань дезінсекційних заходи займають значну питому вагу. Для правильного і раціонального планування заходів щодо знищення комах необхідно знати: місця виплоду та концентрації членистоногих на різних стадіях їх розвитку, ступінь зв'язку з людиною окремих видів комах, динаміку їх чисельності, вплив регулюючих факторів (природні, антропогенні); знати механізм дії окремих груп інсектицидних препаратів та можливість виникнення стійких популяцій, швидкість відновлення чисельності популяцій різних видів комах після впливу на них біоцидних агентів і багато іншого.

Членистоногі є однією з найчисленніших груп тварин, поширених повсюдно в різноманітних місцях проживання. Деякі види членистоногих приносять людині шкоду. Комахи і кліщі ушкоджують посіви, сади, ліси, запаси продуктів, одяг, меблі, житла. Як паразитів і переносників збудників хвороб комахи і кліщі вражають домашніх тварин, завдають шкоди здоров'ю людей.

Епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення мають такі загони: блохи (Siphonaptera), двокрилі (Diptera) - комарі, мухи; таргани (Blattoptera), перетинчастокрилі (Hymenoptera) - мурахи; серед кліщів - загони акаріформних (Acariformes) і паразітіформних (Parasitiformes) кліщів.

Найбільше епідеміологічне значення мають членистоногі як специфічні і механічні переносники збудників хвороб. Тому пріоритетними завданнями в нашій роботі ми вважаємо встановлення місць можливої ​​передачі комахами інфекцій, розробка і здійснення комплексу заходів з профілактики появи шкідливих комах на обслуговуваних об'єктах і власне роботи по знищенню комах.

Наші професіонали проведуть повний комплекс робіт: знищення комах: мурах, молі, бліх, комарів, кліщів, мух, тарганів.

Тетрацін - інсектоакарицидної засіб

Тетрацін - інсектоакарицидної засіб

Препарат обладает отличными репеллентными свойствами, то есть в короткий срок заставляет насекомых п..

1016.26грн.

Ціпертрін - інсектоакарицидної засіб

Ціпертрін - інсектоакарицидної засіб

Тривалість залишкового дії на різних поверхнях, при обробках проти синантропних комах, зберігається ..

951.68грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Бджилка
Розробка та реклма інтернет магазинів на Opencart Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money