+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Пропозиція реєстрації на нашому сайті.

Шановні відвідувачі, тимчасово продаж товару обмеженно, с початку оплати зв'яжіться за тел 0944903905 !!!  !!!

                      Вашій увазі пропонується реєстрація аккаунта для нових клієнтів на нашому сайті.

Ми вдячні вам за надану довіру до нас!

Миючі засоби для миття термокамер, духовок і коптильних печей від комплексних забруднень

Компанія «НОВА-ХІМ» є виробником продукції торгових марок: «ЛОЙРАН», «ЕКСАН», «ЮНІТ», «БДЖІЛКА», «ТАНДЕМ», «СУПЕРАЛЬ» та ін. Кожна серія складається з десяти та більше мийних засобів різного призначення. Для окремих стадій технологічного процесу харчових підприємств підбираються певні засоби. Рекомендації з їх використання надаються покупцеві разом з продукцією.

     У технічних мийних засобах виробництва «НОВА-ХІМ» використовуються поверхнево-активні речовини, що підвищують мийні властивості препаратів, комплексоутворювачі, пом’якшувачі води, що зв’язують солі жорсткості у водорозчинні сполуки, інгібітори корозії, які захищають обладнання від передчасного зношування, а також спеціальні функціональні домішки, завдяки яким деякі засоби можна використовувати при митті водою низьких температур. ТМЗ забезпечують блиск та швидке висихання поверхні, видаляють неприємні запахи, а також мають антимікробні властивості. Розроблені засоби відповідають рівню сучасних технологій та нових досягнень у галузі сировини, дотримуються вимог екології та промислової санітарії.Обробка обладнання мийними засобами дозволяє утримувати його в чистоті, що своєю чергою подовжує термін його експлуатації.

     Головним фактором, що впливає на ефективність та якість санітарної обробки, є концентрація мийного розчину. Оптимальна концентрація визначається дослідним шляхом в лабораторних умовах, далі - підтверджується та коригується під час промислових випробувань та витримується на заданому рівні під час миття. Концентрацію розчину вибирають також залежно від режиму обробки (циркуляційний, ручний спосіб, за допомогою апаратів високого тиску) та ступеня забруднення. Температура мийних розчинів, які використовують при ручному способі обробки, зазвичай становить 40-45°С, при циркуляційному способі - 60-85°С. З підвищенням температури мийного розчину зростає і його фізико-хімічна активність, покращується масообмін між забрудненням та мийним розчином. Особливо велике значення має температурний режим при циркуляційному митті обладнання, коли розчини високої температури використовуються багаторазово. Слід зазначити, що технічні мийні засоби компанії «НОВА-ХІМ» мають сертифікати відповідності Держспоживстандарту України, гігієнічні висновки Міністерства охорони здоров’я України та рекомендовані для використання в харчовій промисловості.

Лойран К ПРО ТУРБО миючий засіб для коптилень, духовок, термокамер

Лойран К ПРО ТУРБО миючий засіб для коптилень, духовок, термокамер

Миючий засіб для коптилень, духовок на підприємствах харчової промисловості та об'єктах громадського..

588.80грн.

Супераль миючий засіб для миття термокамер, пароконвектоматов, коптилень

Супераль миючий засіб для миття термокамер, пароконвектоматов, коптилень

миючий засіб, з антибактеріальною дією, сильно лужну, пінне, для миття обладнання, термокамер, копти..

770.98грн.

Супераль миючий засіб з антибактеріальною дією

Супераль миючий засіб з антибактеріальною дією

Засіб для миття обладнання, термокамер, коптилень, пароконвектоматов, духовок видалення жирових і бі..

770.98грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Бджилка
Розробка та реклма інтернет магазинів на Opencart Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money