+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Уважаемые посетители, добро пожаловать на наш обновленный сайт!!!

 

Моющие средства для мытья термокамер ,духовок и коптильных печей от комплексных загрязнений

 Компанія «НОВА-ХІМ» є виробником продукції торгових марок: «ЛОЙРАН», «ЕКСАН», «ЮНІТ», «БДЖІЛКА», «ТАНДЕМ», «СУПЕРАЛЬ» та ін. Кожна серія складається з десяти та більше мийних засобів різного призначення. Для окремих стадій технологічного процесу харчових підприємств підбираються певні засоби. Рекомендації з їх використання надаються покупцеві разом з продукцією.

     У технічних мийних засобах виробництва «НОВА-ХІМ» використовуються поверхнево-активні речовини, що підвищують мийні властивості препаратів, комплексоутворювачі, пом’якшувачі води, що зв’язують солі жорсткості у водорозчинні сполуки, інгібітори корозії, які захищають обладнання від передчасного зношування, а також спеціальні функціональні домішки, завдяки яким деякі засоби можна використовувати при митті водою низьких температур. ТМЗ забезпечують блиск та швидке висихання поверхні, видаляють неприємні запахи, а також мають антимікробні властивості. Розроблені засоби відповідають рівню сучасних технологій та нових досягнень у галузі сировини, дотримуються вимог екології та промислової санітарії.Обробка обладнання мийними засобами дозволяє утримувати його в чистоті, що своєю чергою подовжує термін його експлуатації.

     Головним фактором, що впливає на ефективність та якість санітарної обробки, є концентрація мийного розчину. Оптимальна концентрація визначається дослідним шляхом в лабораторних умовах, далі - підтверджується та коригується під час промислових випробувань та витримується на заданому рівні під час миття. Концентрацію розчину вибирають також залежно від режиму обробки (циркуляційний, ручний спосіб, за допомогою апаратів високого тиску) та ступеня забруднення. Температура мийних розчинів, які використовують при ручному способі обробки, зазвичай становить 40-45°С, при циркуляційному способі - 60-85°С. З підвищенням температури мийного розчину зростає і його фізико-хімічна активність, покращується масообмін між забрудненням та мийним розчином. Особливо велике значення має температурний режим при циркуляційному митті обладнання, коли розчини високої температури використовуються багаторазово. Слід зазначити, що технічні мийні засоби компанії «НОВА-ХІМ» мають сертифікати відповідності Держспоживстандарту України, гігієнічні висновки Міністерства охорони здоров’я України та рекомендовані для використання в харчовій промисловості.

Лойран К ПРО ТУРБО — моющее средство для удаления пригаров

Лойран К ПРО ТУРБО — моющее средство для удаления пригаров

Сильнощелочное моющее средство для удаления пригоревших, карбонизированных и застарелых органических..

386.61грн.

Супераль моющее средство для мытья термокамер, пароконвектоматов, коптилен

Супераль моющее средство для мытья термокамер, пароконвектоматов, коптилен

моющее средство, с антибактериальным действием, сильно щелочное, пенное, для мойки оборудования, тер..

509.42грн.

Супераль моющее средство с антибактериальным действием

Супераль моющее средство с антибактериальным действием

Средство для мойки оборудования, термокамер, коптилен, пароконвектоматов, духовок удаления жировых и..

509.42грн.

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)
Бджилка
Работает на ocStore
Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2021
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money