+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Пропозиція реєстрації на нашому сайті.

Шановні відвідувачі, тимчасово продаж товару обмеженно, с початку оплати зв'яжіться за тел 0944903905 !!!  !!!

                      Вашій увазі пропонується реєстрація аккаунта для нових клієнтів на нашому сайті.

Ми вдячні вам за надану довіру до нас!

Дезінфікуючі засоби

Невід'ємною частиною технологічного процесу на харчовому виробництві є дезінфекція виробничого обладнання. Спеціалізовані дезінфікуючі засоби для харчової промисловості використовуються повсюдно на кожному етапі виробництва. При використанні дезінфікуючих засобів, вкрай важливо дотримуватися заходів санітарного контролю на виробництві та не допускати нанесення шкоди здоров'ю співробітників підприємства і кінцевих споживачів продукції.


Знезараження може носити різний характер і проводитися за допомогою різних заходів, дезінфікуючі засоби також можуть відрізнятися за своїм призначенням і способом використання. Деякі технології дезінфекції, наприклад кип'ятіння води, є практикою повсякденного і не вимагає використання спеціальних засобів.

Проте, переважна більшість пов'язаних із знезараженням і стерилізацією заходів проводиться за допомогою спеціальних засобів, що мають найчастіше хімічну основу. Вимоги, яким повинні задовольняти дезінфікуючі засоби, можуть мати найрізноманітніший характер. Це може бути відповідність нормам мікробіологічного дії, норми токсичного і екологічного рівня дезинфікуючого засобу, швидкодія, здатність змиватися, рівень безпеки для оброблюваних матеріалів.

Дезінфікуючі засоби дозволяють уникнути такого роду проблем, дотримуватися ідеальну чистоту, скоротивши ризик поставки неякісного товара.Тем не менше, для того що б процес застосування мав набольший позитивний ефект, дезінфікуючі засоби повинні бути підібрані належним способом.

Перш за все, варто звернути увагу на основну діючу дезінфікуючий засіб, визначити спектр його можливих застосувань і потрібний об'ем.Правільно підібране дезінфікуючий засіб для харчової промисловості сприяє підтримці належної якості продукції, захищаючи її від шкідливих вірусів і бактерій.

Дезактив хлор (Ді-Хлор) деззасіб

Дезактив хлор (Ді-Хлор) деззасіб

Хлорні таблетки білого кольору, круглої правильної форми вагою 3,32 ± 0,18 мДезактив-Хлор є таблетки..

484.19грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Бджилка
Розробка та реклма інтернет магазинів на Opencart Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money