+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Пропозиція реєстрації на нашому сайті.

Шановні відвідувачі, тимчасово продаж товару обмеженно, с початку оплати зв'яжіться за тел 0944903905 !!!  !!!

                      Вашій увазі пропонується реєстрація аккаунта для нових клієнтів на нашому сайті.

Ми вдячні вам за надану довіру до нас!

Юніт миючі засоби

На підприємствах харчової промисловості з великими виробничими площами, широким спектром обладнання та високими вимогами до санітарії існує проблема якісної мийки обладнання, скорочення трудовитрат, економії миючих засобів.

Тільки високий рівень сучасних технологій очищення та гігієни гарантує бездоганну якість продуктів харчування. Одним з найбільш ефективних методів зовнішньої мийки та дезінфекції обладнання, виробничих площ, очищення різних споруд, транспортних засобів є пінна технологія, що припускає використання спеціальних високопінний миючих засобів та обладнання для отримання густої щільної піни - пеногенераторов.

Очищення здійснюється нанесенням піни від низу до верху за допомогою пінної насадки. Піна, завдяки спеціальним добавкам, що входять до складу миючих засобів, добре утримується на похилих і вертикальних поверхнях, внаслідок чого збільшується час контакту миючого засобу з забрудненням. Повільно сповзаючи вниз по поверхні, піна «тягне» за собою всю зібрану бруд.

При нанесенні пінного миючого розчину за допомогою пеногенератора мийник візуально може оцінити рівномірність і щільність піни на оброблюваної поверхні, що значно економить як витрата миючого препарату, так і час очищення.

Час впливу піни на забруднення становить від 3 до 20 хвилин.

Після обробки поверхні досить промити водою для видалення залишків забруднення. У разі необхідності, при застарілих або складних забрудненнях поверхні слід додатково розтерти щіткою.

Юніт ФЛО 754 засіб для чищення для сильно забруднених підлог, 5л

Юніт ФЛО 754 засіб для чищення для сильно забруднених підлог, 5л

Високоактивний кислотний засіб для очищення сильно забрудненої підлоги, а також для видалення поліро..

407.30грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Бджилка
Розробка та реклма інтернет магазинів на Opencart Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money