+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Уважаемые посетители, добро пожаловать на наш обновленный сайт!!!

 

  • Пчелка Мультиуниверсал

Пчелка Мультиуниверсал

  • Код Товара: 2020161101
  • Наличие: В наличии

59.50грн.

  • 80 или больше 46.40грн.
- +
Минимальное количество заказа этого товара 16

Призначення: для прибирання, видалення плям з тканин (в т.ч. плями від кави, вина, ягід, овочів та фруктів, трави), очищення будь-яких поверхонь від забруднень різного походження в різних галузях промисловості, в побуті, на підприємствах ресторанного господарства та харчової промисловості, в дитячих закладах тощо.

Опис засобу: однорідна рідина з приємним запахом; рН = 9,5- 3

11,5 од.; густина 1,01-1,03 г/см .
Склад: вода питна, НПАР 1-10%, органічні розчинники, фосфати 1-10%, пропіленгліколь, комплексоутворювач, КПАР 0,1-1%, запашник, консервант.
Властивості: багатофункціональний універсальний засіб з легкістю видаляє забруднення різного походження з твердих поверхонь, плями з тканин, усуває неприємні запахи. Має потужний потенціал як плямовивідник, з успіхом допомагає в видаленні жирових та білкових плям, плям від кави, вина, ягід, овочів та фруктів, трави та інших важких забруднень, не псує

структуру тканини та не змінює її колір. Спеціально підібрані компоненти здатні проникати крізь застарілі плями, видаляти їх швидко та без зайвих зусиль, не пошкоджуючи поверхню та не залишаючи розводів. Такий засіб стане у нагоді при митті будь-яких твердих поверхонь (підлоги, стін, столів, стільців, меблів, віконних рам та підвіконня, побутової техніки та ін.) в будь-якому приміщенні оселі. Підходить для догляду за автомобілем, може використовуватися на дачі, літній терасі, на роботі, в гаражі тощо. Не містить хлору, лугів, кислот та інших агресивних компонентів, дбайливо ставиться до шкіри рук. Можна працювати без рукавичок. Безпечний для всіх видів поверхонь, включаючи алюміній, хром, тефлон, кераміку, скло, пластик, силікон та інші поверхні. Засіб має антибактеріальні властивості.

 

ТУ У 6-39-52-92
Гігієнічний висновок No 05.03.02-04/11972 від 11.04.2016р.
Декларація No
UA.108.D.00274-17 від 07.12.2017р.
Спосіб застосування. Для твердих поверхонь: рівномірно розпилити засіб на

поверхню з відстані 15-20 см та протерти ганчіркою. Не потребує змивання. Поверхні, що контактують з харчовими продуктами, рекомендовано після обробки протерти вологою ганчіркою. Для тканин: перед пранням рівномірно розпилити засіб на забруд-нену ділянку. Залишити на 10-15 хв., після чого проводити прання. Для миття підлоги: 30-50 мл засобу (залежно від міри забруднення) додати до 10 л води і обробити поверхню.

Інформація про безпечність: Засіб відповідає європейському стандарту Regulation ЕС 648/2004 з біорозкладу ПАР. ПАР, що входять до складу засобу, здатні до біологічного розкладу відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів. Засіб класифікується як безпечний для людини та навколишнього середовища. Значення гострої токсичності не підпадає до жодного класу небезпеки у відповідності до Globally Harmonized System of Classification and Labelling of Chemicals/Глобально гармонізованої системи класифікації та маркування хімічних речовин, що впроваджено Організацією Об’єднаних Націй.

Безпека застосування, зберігання: дотримуватись заходів безпеки! Уникати попадання засобу в очі. У разі попадання негайно їх промити великою кількістю води. Зберігати окремо від харчових продуктів, в місцях, недоступних для дітей, подалі від опалювальних приладів, уникаючи дії вологи та прямих сонячних променів. Температура зберігання від мінус 10 до 40oС.

Термін придатності 24 місяці Логістичні параметри

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha
Бджилка
Работает на ocStore
Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2021
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money