+380944903905 Пн-Пт: 09:00 — 18:00
Перерва: 13:00 — 14:00
Сб-Нд: Вихідний

Пропозиція реєстрації на нашому сайті.

Шановні відвідувачі, тимчасово продаж товару обмеженно, с початку оплати зв'яжіться за тел 0944903905 !!!  !!!

                      Вашій увазі пропонується реєстрація аккаунта для нових клієнтів на нашому сайті.

Ми вдячні вам за надану довіру до нас!

Про насПрофесійні миючі засоби від інтернет-магазину продукції ТОВ "Нова-Хім".

  Основним питанням, що виникають при закупівлі миючих засобів, засобів дезінфекції, дезінсекції та дератизації є вибір постачальника. Важливість її пояснюється тим, що на сучасному ринку функціонує велика кількість постачальників однакових товарів, серед яких необхідно вибрати єдиного надійного партнера. Правильний вибір - це впевненість в отриманні необхідного результату від застосування препаратів, особливо при поставці продукції для виробничих цілей.


Інтернет-магазин ТОВ "Антарес Вестерн Гейт" є представником виробника ТОВ "Нова-Хім", пропонує вам кілька аргументів, керуючись якими ви не зробите помилки при виборі постачальника.


1.Історія виробника ТОВ "Нова-Хім"

    Компанія ТОВ «Нова-Хім» (раніше - дослідне виробництво миючих засобів в складі АТЗТ «Інститут« ВНДІХІМПРОЕКТ ») має більш ніж 35-річний досвід роботи в області розробки і виробництва технічних миючих засобів.
    В результаті багаторічної роботи на основі сучасних технологій ТОВ «Нова-Хім» створений широкий асортимент технічних миючих засобів, які забезпечують високий рівень мийки, який відповідає сучасним вимогам ведення технологічних процесів.
    Технічні миючі засоби виробляються під торговими марками «Лойран», «Ексан», «Юніт», «Тандем», «Супераль», а побутові миючі засоби виробляються під торговою маркою «Бджілка».
    ТОВ «Нова-Хім» має в своєму розпорядженні власним виробничим комплексом, розташованому в м Київ і здатним видавати більше 1000 тонн готової продукції на рік. Наша компанія стежить за кон'юнктурою ринку і пропонує своїм споживачам найсучаснішу і актуальну продукцію.


  Так само ми надаємо послуги з контрактного виробництва.


2. Асортимент.

   ТОВ «Нова-Хім» пропонує широкий асортимент продукції власного виробництва, професійні миючі та чистячі засоби, а так само продукцію провідних світових виробників:


- засоби дезінфекції та стерилізації, шкірні антисептики і рідке мило з дезинфікуючим ефектом; обладнання для дезінфекції та дезінсекції, засоби захисту та спеціальну літературу.


- кошти дезінсекції та дератизації - концентрати, готові препарати, гелі, клейові маси, готові приманки всіх видів;


Продажі здійснюються не в масовому порядку, а з урахуванням переваг КОЖНОГО СПОЖИВАЧА. Звертаючись в інтернет-магазин ТОВ «Антарес Вестерн Гейт», Ви економите свій час і купуєте якісну продукцію.


3. Наявність власної виробничої бази.

    Виробник ТОВ «Нова-Хім» має в своєму розпорядженні власним виробничим комплексом, розташованому в м Київ і здатним видавати більше 1000 тонн готової продукції на рік. Компанія стежить за кон'юнктурою ринку і пропонує своїм споживачам найсучаснішу і актуальну продукцію.

4. Цінова політика інтернет-магазину продукції "Нова-Хім"

     Ціна є одним з головних аргументів при виборі постачальника. З огляду на те, що основні замовники нашої продукції в основному промислові харчові підприємства, ТОВ «Антарес Вестерн Гейт» завжди намагається підтримувати оптимальне співвідношення ціна / якість. При довгостроковому співробітництві споживач має право розраховувати на надання відстрочки платежу.

5. Знижки.

   Завжди приємно отримувати подарунки. Таким подарунком для наших постійних партнерів може стати суттєва знижка на продукцію компанії.

6. Доставка і логістика.

   Володіючи організованою службою доставки і власним автопарком, а також достатніми складськими запасами, працюючи з основними Українськими транспортними компаніями, ТОВ «Антарес Вестерн Гейт», завжди готове доставити продукцію до споживача в термін і в будь-якому обсязі.

7. Надійність.

    Надійність нашої компанії як виробника і постачальника визначається 15-річним досвідом успішної роботи на ринку, дотриманням зобов'язань за якістю, кількістю і своєчасності поставок.

8. Післяпродажне обслуговування.

  Фахівці Інетернет-магазину завжди готові:


- надати консультативну підтримку в питаннях процесу миття та дезінфекції обладнання та виробничих площ


- підібрати миючі та дезінфікуючі засоби виходячи із специфіки конкретного споживача


9. Менеджмент компанії.

    Менеджери компанії завжди готові відгукнутися на всі заявки і пропозиції споживачів. Наші фахівці проконсультують з питань, що стосуються технічної специфікації товару, виконають замовлення будь-якої складності.
Зіставте перераховані 9 аргументів з основними принципами роботи ТОВ «Антарес Вестерн Гейт», який є представником виробника ТОВ "Нова-Хім", і вам залишиться лише зателефонувати і зробити замовлення.


Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Розробка та реклма інтернет магазинів на Opencart Интернет-магазин продукції "Нова-Хім" © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money