Представитель ООО "Антарес Вестерн Гейт" телефон Viber: +380995655955
Ваша корзина пуста!

Категории

343.27 грн.

ТУ У 24.5-33781739-005:2012
Гігієнічний висновок No 602-123-20-1/14235 від 13.05.2017р.
Засіб відповідає вимогам Технічного регламенту мийних засобів, розробленого з урахуванням вимог Регламенту Європейського Парламенту та Ради ЄС про мийні засоби. Декларація No
UA.108.D.00274-17 від 07.12.2017р.

Нам вдалося винайти ефективну формулу, без хлору та формальдегіду, що допоможе позбутися плісняви на будь- яких поверхнях. Відмінна миюча здатність та відсутність неприємного запаху відкриває можливість комфортного використання засобу в невеликих та закритих приміщеннях. Засіб має тривалий період активної протимікробної дії, запобігає повторній появі плісняви. Підходить для частого використання. Знищує неприємні запахи. Безпечний для людини та навколишнього середовища.

Назва: Засіб для видалення бруду та плісняви

Призначення: засіб застосовується для очищення від загальних забруднень (пил, бруд, жир, білок, крохмал і т.п.) та знищення бактерій (Salmonella, E.coli), плісеневих грибів (A.Niger) зі стін, підлог, стель, у ванних кімнатах, підвалах, льохах, горищах та в будь-яких приміщенях та в процессах, що є джерелом грибкової та бактеріологічної небезпеки. Для очищення та знезараження технологічного обладнання та інвентарю, професійного кухонного обладнання, холодильників, підлоги, стін, цехів, дезінфекції та очищення систем вентиляції та кондиціонування повітря, в різних галузях промисловості, на комунальнихоб'єктах, на підприємствах ресторанногогосподарства, в дитячих та навчальнихзакладах;в медицині і ветеринарії тощо.

Опис засобу: однорідна безбарвна рідина, рН = 3,5-13,0 од. 

Склад: вода питна, НПАР 1,0 10,0%, розчинники, натрію карбонат, полігексаметиленгуанідин гідрохлорид 0,1-1 %, комплексоутворювач, КПАР 01,-1%, Na ЕДТА 0,1-1%, амф. ПАР 0,1- 1 %.

 

Спосіб застосування: в залежності від складності забруднень, приготувати робочий розчин (розведення вода:засіб - 1:11:2) Засіб може застосовуваться без розведення. Рівномірно нанести засіб (або робочий розчин) розпилювачем, щіткою, пензлем, валиком, губкою, або будь-яким іншим способом, на заражену пліснявою поверхню до сильного ступеня зволоженості. Якщо пліснява сильно розрослася, то великі нарости необхідно механічно очистити, а залишки наскрізь просочити засобом. Залишити засіб діяти на поверхні приблизно на 1-2 години, не змивати!

В профілактичних цілях, для запобігання росту пліснявих грибів, поверхні оброблюють засобом 1 раз на місяць.

Безпека застосування, зберігання:

Дотримуватись заходів безпеки! Уникати попадання засобу в очі. У разі попадання промити великою кількістю води. Зберігати подалі від опалювальних приладів, запобігаючи дії вологи та прямих сонячних променів, окремо від харчових продуктів. Температура зберігання від мінус 5 до 30oС.

Інформація про біорозклад: ПАР, що входять до складу засобу, здатні до біологічного розкладу відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів

Термін придатності 12 місяців

Написать отзыв