Представитель ООО "Антарес Вестерн Гейт" телефон Viber: +380995655955
Ваша корзина пуста!

Категории

488.42 грн.

Професійний засіб для миття та дезінфекції кліматичної техніки, спліт систем, чилерів, фанкойлів, теплових насосів, конденсаторів, випарників, конвекторів та повітроводів, тощо.

Комбінація мийної здатності та знезаражуючої дії дозволяє швидко та ефективно виконувати завдання з обслуговування кліматичної техніки. Засіб має пролонгований ефект дезінфікуючої дії, після нанесення засобу він залишає непомітну для ока плівку, що перешкоджає утворенню та розмноженню хвороботворних бактерій, що створює в приміщенні більш здорову атмосферу!

 

ТУ У 24.5-33781739-005:2012
Гігієнічний висновок No 602-123-20-1/14235 від 13.05.2017р.
Засіб відповідає вимогам Технічного регламенту мийних засобів, розробленого з урахуванням вимог Регламенту Європейського Парламенту та Ради ЄС про мийні засоби. Декларація No
UA.108.D.00274-17 від 07.12.2017р.

Назва: Засіб мийний з антимікробною дією.

Засіб розроблений для професійного застосування, має чудові мийні властивості, забезпечує антибактеріальну дію завдяки бактерицидному комплексу. Отримані результати досліджень свідчать про виразну антимікробну активність стосовно бактерій та плісеневих грибів. Підходить для частого використання на обєктах, при обслуговування спліт систем, чилерів, фанкойлів, теплових насосів, конденсаторів повітряного охолод- ження, випарників, конвекторів та радіаторів опалення, повітроводів. З легкістю перемагає неприємні запахи, не залишає запаху після використання всередені приміщення. Не викликає подразнення шкіри. Не впливає на лакофарбові покриття. Безпечно для пластику, гумових деталей. Не викликає корозії металів.

Опис засобу: однорідна безбарвна рідина; рН = 5,0-12,5 од.; густина 0,90- 1,130 г/см3

Призначення: для
кондиціонерів та інших кліматичних, вентиляційних систем, та їх елементів (видалення забруднень і досягнення антибактеріального ефекту, в різних галузях промисловості, в побуті, офісах, автомобілях, на підприємствах ресторанного господарства, в дитячих закладах тощо.

Склад: вода питна, НПАР 1-10 %, розчинники, натрію карбонат, полігексаметиленгуанідин гідрохлорид 0,1-1 %, КПАР 0,1-1 %, Na ЕДТА 0,1-1 %, амф. ПАР 0,1-1 %.

Спосіб застосування:

Засіб починає діяти при концентрації робочого розчину від 20,0% (тобто - 1:5, або 200 г засобу на 1,0 л води). Така концентрація рекомендована для профілактичної антибактеріальної обробки у разі слабкого забруднення системи.
При необхідності, у разі сильного забруднення, для посилення мийних та антибактеріальних властивостей, готують більш концентрований робочий розчин

1:2 (від 500 г на 1,0 л води), або збільшують час експозиції до 60 хв.Процес очищення залежить від особливостей системи, що обслуговується.
Важливо! Відключити систему від джерела живлення. Процедура очищення і дезінфекції приладу передбачає часткове розбирання і чищення блоків, первинне механічне очищення від пилу і бруду та обробку його частин засобом для миття та дезінфекції. Рівномірно розпилити засіб на елементи внутрішнього блоку пристрою. Дати кілька хвилин (5-10) для активації засобу. Чищення проводити за допомогою щітки, після механічного очищення змивати забруднення повторним рясним нанесенням засобу на деталі. Зовнішні частини, пластикової панелі, жалюзі тощо протерти серветкою намоченою мийний засобом, непотрібно змивати. Не розпилюйте засіб на елементи електричної частини приладів Після очищення установити всі з'ємні елементи на місце. Дати просохнути приладу. Якщо кліматичний пристрій забезпечений інструкцією з очищення, виконувати всі дії відповідно до неї. За додатковою інструкцією щодо використання засобу звертатись до виробника.

Безпека застосування, зберігання: дотримуватись заходів безпеки! Уникати попадання засобу в очі. У разі попадання промити великою кількістю води. Зберігати подалі від опалюваних приладів, запобігаючи дії вологи та прямих сонячних променів, окремо від харчових продуктів. Температура зберігання від мінус 5 до 30°С.

Інформація про біорозклад: ПАР, що входять до складу засобу, здатні до біологічного розкладу відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів.
Термін придатності 12 місяців

Написать отзыв