Представитель ООО "Антарес Вестерн Гейт" телефон Viber: +380995655955
Ваша корзина пуста!

Категории

912.68 грн.

Длительность остаточного действия на различных поверхностях, при обработках против синантропных насекомых, сохраняется в течении 1-1,5 мес.

                                                  ЦИПЕРТРИН

«Ципертрин» - інсектоакарицидний засіб.

 

   Склад: піретроїд циперметрин (у перерахунку на 100% ДР) – 25,0 (діюча речовина); стабілізатор 5,0%, ПАР 10,0%, розчинник до 100% (допоміжні речовини).

 

   Призначення засобу: інсектоакарицидний засіб «Ципертрин» призначений для використання в сфері медичної дезінсекції на об’єктах різних категорій фахівцями підприємств всіх форм власності, організацій, установ Державної санітарно-епідеміологічної служби та інших організацій, які мають право на проведення дезінсекційних робіт.

 

  Засіб рекомендований:

- для знищення синантропних комах (таргани, мухи, блохи, постільні

блощиці, мурашки, комарі) у виробничих і житлових приміщеннях, дитячих установах (крім спалень та ігрових кімнат), лікувально-профілактичних закладах (за винятком палат для хворих) і на підприємствах торгівлі, громадського харчування;

- для знищення імаго комарів та їх личинок у закритих водоймах(підвальні приміщення житлових будинків, стічні води, протипожежні міскості тощо), у будівлях і спорудах, а також для боротьби з комарами при обробці відкритих непроточних природних і штучних водойм постійного чи тимчасового існування, які не мають санітарно-побутового або рибо господарчого значення у місцях масового відпочинку та рекреаційних зонах;

- для знищення іксодових кліщів-переносників збудників кліщового енцефаліту , іксодових кліщових бореліозів (ІКБ, хвороба Лайма) та інших захворювань людей у місцях масового відпочинку та рекреаційних зонах;

- для захисту людей від іксодових кліщів і бліх при обробці верхнього одягу.

 

  Специфічні властивості: засіб «Ципертрин» є інсектоакарицидом широкого спектра дії. Специфічні властивості засобу – гостру інсектицидність і акарицидність та пролонговану залишкову дію – обумовлює діюча речовина циперметрин – високоактивна сполука з групи синтетичних піретроїдів 3-го покоління.

 При обробці засобом проти синантропних повзаючих комах залишкова дія триває не менше 4-6 тижнів;проти імаго комарів – до 4 тижнів; проти личинок комарів у водоймах –   до 6 тижнів.

 Одяг, оброблений засобом, не відлякує кліщів і бліх, але після контактування з ним  членистоногі відпадають з одягу і гинуть. Термін залишкової дії засобу на обробленому одязі зберігається до 2-х тижнів.

 

  Пакування засобу: засіб «Ципертрин» випускають пластикових бутлях ємністю 1л

  Умови транспортування: засіб транспортують в оригінальній упаковці виробника  всіма видами транспорту відповідно до правил перевезення небезпечних вантажів, які діють на цьому виді транспорту.

  Термін та умови зберігання: засіб зберігають у пакуванні виробника у сухому прохолодному приміщенні, яке захищене від дії прямих сонячних променів та не має доступу для загального користування, у віддаленні від нагрівальних приладів за температури від -10º до +30º С ,окремо від лікарських засобів.

 Гарантійний термін зберігання – 5 років від дати виготовлення за умови зберігання у закритому пакуванні виробника.

Норма расхода: 4-10 мл./ 1 литр воды, 0,5 л — 1,25 л на 1 га.

Написать отзыв